Posao

Posao

OGLAS 1

Projektantski biro SART raspisuje konkurs za prijem saradnika za radno mjesto: Diplomirani inžinjer/Master ili Bachelor arhitekture (m/ž) – 2 izvršioca

Kratki opis firme i opis djelatnosti: Arhitektonski biro – projektovanje, inženjering, outsourcing

Uslovi zapošljavanja: kvalifikacija, znanja i vještine koje se očekuju od budućeg uposlenika :
Izvršioc 1 – završen Arhitektonski fakultet, znanje REVIT-a, ACAD, PS, Sketchup, ili 3DS MAX, Lumion… iskustvo u razradi projekata do nivoa glavnog i izvedbenog projekta
Izvršioc 2 – završen Arhitektonski fakultet, poznavanje REVIT-a, ACAD PS, Sketchup ili 3DS MAX, Lumion…

Prednost imaju kandidati sa poznavanjem njemačkog jezika i izražen timski rad.

Opis posla budućeg uposlenika:
Izvršioc 1 – učestvovanje u procesu projektovanja, rad u timu na detaljnoj razradi projekata; potrebno je da kandidati budu sposobni da rade u timu, te da budu izrazito samomotivisani, odgovorni
Izvršioc 2 – učestvovanje u procesu projektovanja, rad u timu za razradu projekata; potrebno je da kandidati budu sposobni da rade u timu, te da budu izrazito samomotivisani, odgovorni

Mi nudimo: Mogućnost stalnog zaposlenja, napredovanje i dodatne edukacije
Lokacija: Sarajevo
Trajanje oglasa: 20 dana (ističe 20.12.2019). Svi kandidati koji zadovolje uslove će biti pozvani na razgovor.